Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Sobota, 16 października 2021

Pogoda nie szczędzi kierowców. Kobieta uwięziona w pojeździe

10.07.2014 || Kategorie: Region, Wypadki || Autor: Daniel Malski

Nie dostosowanie prędkości do panujących warunków pogodowych przyczyniły się do wypadku drogowego na łuku drogi wojewódzkiej nr 980 w miejscowości Siemiechów, zderzeniu uległy dwa samochody osobowe.

Wczoraj tuż przed godziną 17.00 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na jednym z zakrętów drogi wojewódzkiej łączącej Gromnik z Zakliczynem. Na miejsce zostały zadysponowane służby ratownicze, w tym strażacy, których zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz uwolnienie osoby uwięzionej w pojeździe przy pomocy sprzętu hydraulicznego.

Poszkodowana to kobieta w wieku około lat 40, która po zaopatrzeniu przez zespół ratownictwa medycznego została przewieziona do szpitala. Przez  krótki okres czasu ruch był wstrzymany w obu kierunkach, natomiast po udrożnieniu pasa drogi odbywał się on wahadłowo.

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy z jednostek: OSP KSRG Gromnik, OSP Siemiechów i JRG-2- posterunek czasowy w Siedliskach, zespół ratownictwa medycznego (stacja P6 Gromnik), policja z Ciężkowic, a także Wydział Ruchu Drogowego z Tarnowa.

fot. B.Burnat

mwypadek_gromnik_siemiechow