Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

KS Bobowa wygrywa z LKS “Nafta” Kryg

Autor: Jakub Oślizło
Wczorajszego popołudnia (31 sierpnia br.) na stadionie przy ul. Sportowej w Bobowej został rozegrany mecz A Klasy seniorów. Gospodarz KS Bobowa podczas trzeciej kolejki podejmował drużynę LKS „Nafta” Kryg.

Spotkanie było owocne w bramki szczególnie ze strony gospodarzy, którzy zdołali trafić do siatki rywala aż pięć razy przy tylko jednym celnym strzale gości. Pierwszego gola dla bobowian zdobył kapitan Budzyn Piotr. Kolejnym trafieniem popisał się napastnik Marek Magiera. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę pomocnik drużyny „Nafty” Kryg wbił piłkę do bramki KS Bobowa. Po rozpoczęciu drugiej połowy zawodnicy KS-u powiększyli swoją przewagę trafiając jeszcze 3 bramki. Strzelcami byli ponownie Marek Magiera i 2x Sebastian Pawlak. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1.

Drużyna naszych seniorów zajmuje po 3 rundzie 4 miejsce w tabeli mając na koncie 6 pkt. Następny mecz, który czeka bobowian odbędzie się na wyjeździe w niedzielne o godz. 11:00. KS Bobowa zmierzy się z „Moszczanką” Moszczenica. Zachęcamy do kibicowania!