Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Światłowód Orange Stróżna Gmina Bobowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Wtorek, 22 września 2020
Światłowód Orange Stróżna Gmina Bobowa

Kolizja na zakrętach DW nr 981 w Wilczyskach

18.02.2015 || Kategorie: Policja, Wilczyska, Wypadki || Autor: Mateusz Książkiewicz

Dzisiejszego ranka (tj. 18.02.2015) na zakrętach drogi wojewódzkiej nr 981 w miejscowości Wilczyska doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście żadnemu z kierujących nic się nie stało. Unieruchomione samochody zostały zabrane przez lawety.

– Około godziny 8.40 w Wilczyskach doszło do zderzenia dwóch samochodów – mówi asp. Grzegorz Szczepanek z KPP w Gorlicach. – Policjanci będący na miejscu ustalili, że kierowca Forda Mondeo, mieszkaniec sąsiedniej gminy Grybów na łuku drogi w lewo stracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwny pad ruchu gdzie doszło do zderzenia z Oplem Astrą, którą z kolei kierował mieszkaniec gminy Bobowa. Nie doszło do żadnych obrażeń ciała u uczestników kolizji, potłuczone były jedynie samochody. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca ukarany mandatem 500zł i 6 punktami karnymi.

Na miejscu kolizji oprócz funkcjonariuszy policji KPP w Gorlicach pracowali strażacy OSP Bobowa, którzy zabezpieczyli oraz usunęli płyny eksploatacyjne jakie wyciekły z jednego z samochodów. Droga wojewódzka nr 981 była przejezdna jednym pasem.

fot. Mateusz Książkiewicz