Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Sobota, 11 lipca 2020

UMKS Kęczanin Kęty lepszy od LKS Bobowa

23.02.2015 || Kategorie: LKS Bobowa, Piłka siatkowa, Sport || Autor: Dominik Gębarowski

W niedzielę (22 lutego br.) siatkarze LKS Bobowa rozegrali drugie spotkanie finałowe III ligi mężczyzn. Na wyjazdowym meczu w Kętach zostali pokonani przez miejscową drużynę UMKS Kęcznin Kety wynikiem 3:1.

Niedzielna mecz między Kętami a Bobową podobnie jak ten dzień wcześniej nie należał do najszczęśliwszych dla zawodników jak i trenera naszej drużyny. Na hali OSiR w Kętach bobowianie przegrali spotkanie po 4 setach: -20, -20, 21, -14.

Dla przypomnienia, to już druga w tym sezonie ligowym przegrana LKS Bobowa z UMKS Kęczanin Kety, po której to siatkarze z Bobowej zajmują 3 miejsce w tabeli i nadal mają szansę aby zająć co najmniej drugie miejsce w tegorocznych rozgrywkach, które jest przepustką do udziału w rywalizacji centralnej.

„Dzisiaj po długiej jak i męczącej podróży trafiliśmy na przeciwnika bardzo dobrze dysponowanego – mówi trener Paweł Popardowski. Ciężko nam było w Kętach pograć skutecznie. Przeciwnicy bardzo dobrze grali w przyjęciu jak i w polu. Bardzo nam utrudniali zadanie ale były też momenty dobrej gry. Nie udało się ale walczymy dalej. Za tydzień derby Powiatu w Gorlicach. Sprawę mamy otwartą w zależności jak teraz zagramy mecz w Gorlicach, sprawa awansu z pierwszej dwójki jest nadal otwarta.”