Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

Juniorzy KS Bobowa ponownie zwyciężają !

Autor: Jakub Oślizło
Przedwczoraj, 9 maja br. na stadionie w Łużnej w ramach II ligi okręgowej juniorów odbył się mecz między drużynami KS Bobowa oraz LKS Łużna. Podopieczni Krzysztofa Flądro nie zostawili na przeciwniku suchej nitki wygrywając 4:0.

Pierwsza połowa minęła dość nudno ponieważ żadnej z drużyn nie udało się otworzyć wyniku spotkania. Dopiero w 50 minucie, pierwszą bramkę trafił Filip Świątański. Co prawda zawodnicy LKS Łużna nie chcieli oddać wygranej i stworzyli sobie kilka sytuacji strzeleckim jednak wszystkie okazały się niedopracowane. Kolejne trafienie na konto bobowian zaliczył w 60 minucie Jarosław Sokulski, który jest nowym nabytkiem bobowskiego klubu. Ostatnie dwie bramki należały do braci Świątańskich: Szymona, który w 73 minucie z łatwością przerzucił piłkę nad bramkarzem drużyny przeciwnej oraz dwie minuty później (75′) padł ostatni gol strzelony przez Filipa, który tym samym ustalił ostateczny wynik 4:0 dla KS Bobowa.