Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

Seniorzy KS Bobowa: przegrana na własne życzenie…

Autor: Jakub Oślizło
Tak można podsumować wczorajszy (17 maja br.) mecz seniorów KS Bobowa z drużyną LKS Zagórzany kiedy to bobowscy zawodnicy przegrali na wyjeździe - 3:0. Cała drużyna starała się zagrać dobre spotkanie, jednak nie wykorzystane sytuacje strzeleckie oraz błędy obrońców odbiły się na ostatecznym wyniku.

Worek z bramkami otworzył gol gospodarzy a dokładniej Daniela Kmiecika w 25 minucie. Sytuacja ta nie uległa zmianie gdy sędzia odgwizdał przerwę. Wychodzący na drugą połowę bobowianie byli pełni nadziei na zmianę przebiegu spotkania. Marzenia te rozwiał kolejną bramką w 50 min. zawodnik LKS Zagórzany Konrad Grela. Bobowianie stworzyli sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji bramkowych jednak żadnej z nich nie zrealizowali do samego końca. Wynik spotkania ustalił w 74 min. Mateusz Dąbrowski, który bezproblemowo pokonał bramkarza KS Bobowa zdobywając trzeciego gola. Sędzia główny pokazał podczas meczu żółta kartkę trzem zawodnikom, wszyscy z LKS Zagórzany.