Seniorzy z lekkim trudem ale wygrywają!

Autor: Jakub Oślizło
W niedzielne popołudnie na stadionie przy ul. Sportowej w Bobowej stanęły na przeciw siebie drużyny: KS Bobowa oraz LKS Ogień Sękowa. Spotkanie po zaciętej walce zawodników obu zespołów, zakończyło się pomyślnie dla bobowian, którzy zwyciężyli wynikiem 2:1.

Mecz zaczął się dosyć brutalnie dla zawodników z Sękowej kiedy to jeden z nich w 17 minucie otrzymał czerwoną kartkę za nadepnięcie twarzy jednego z graczy KS Bobowa. Niespełna 6 min. później żółtym kartonikiem sędzia ukarał Marka Magierę z KS Bobowa. Kluczowym momentem dla Sękowian był gol, który zdołali zdobyć w 38 min. dając sobie prowadzenie w tym spotkaniu. Żółtą kartkę otrzymał także za faul na przeciwniku w 63 min. pomocnik KS Bobowa Daniel Abram. Podopieczni Krzysztofa Flądro przez cały czas byli blisko trafienia do siatki rywala, a ostatecznie udało się to w 65 minucie. Strzelcem gola dającego remis był kapitan Piotr Budzyn. Zawodników z Bobowej nie satysfakcjonował remis, który mógł dać tylko 1pkt. dlatego walczyli o kolejną bramkę. Sztuka ta udała się 71 min. bramkę na konto KS-u zaliczył Sebastian Pawlak.

Do końca spotkania gospodarze stworzyli sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji strzeleckich jednak zostały one nie wykorzystane. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla KS BOBOWA.