Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Piątek, 23 kwietnia 2021
Auto Detailing Grybów

Przedszkolaki z Bobowej powitały jesień

25.09.2015 || Kategorie: Bobowa, Edukacja, Społeczeństwo || Autor: Łukasz Augustyn

O tym, że mamy już jesień możemy przekonać się sami, dzień jest nie tylko coraz krótszy ale i chłodniejszy. Symbolicznego powitania jesieni dokonali w minioną środę uczniowie klasy „0” w Zespole Szkół nr 1 w Bobowej.

Przedstawienie pt. „Powitanie Jesieni” zostało przygotowane przez przedszkolaki II grupy pod okiem wychowawczyni Barbary Potoczek oraz rodziców. Było to pierwsze publiczne wystąpienie dzieci w obecnym rok szkolnym 2015/2016. Dzieci w trakcie swych występów starały się przybliżyć swoim rówieśnikom, czym jest jesień, jakie ma charakterystyczne cechy oraz po czym możemy poznać jej nadejście. Najmłodsi jak na swój pierwszy występ wypadli bardzo dobrze. Wykonane ręczne kreacje idealnie podkreślały charakter przedstawienia.

Na inscenizację zaproszeni zostali dyrektor Danuta Tarasek, rodzice, dzieci ze wszystkich klas „0”, czterolatki wraz z wychowawcami oraz starsi koledzy i koleżanki z ZS w Bobowej. Przedstawienie wypadło wspaniale, wszyscy się dobrze bawili a aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.