Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

LKS Bobowa wygrywa w Brzesku

Bobowscy, trzecioligowi siatkarze rozegrali na wyjeździe w sobotę, 12 marca br. pierwszy mecz o IX miejsce w sezonie 2015/2016. LKS Bobowa wygrał spotkanie z MKS Gryf Brzesko wynikiem 3:1.

Początkowy set nie wskazywał, że podopiecznym Pawła Popardowkiego pójdzie tak dobrze. W pierwszych minutach, bobowianie popełniali błędy. To właśnie one przyczyniły się do przegranej, 25:27.

Drugą część spotkania drużyna z Bobowej rozpoczęła od wysokiego prowadzenia. Siatkarzom szybko udało się zdominować przeciwnika. Cały czas powiększaliśmy przewagę punktową. W tej partii meczu, praktycznie nie funkcjonował blok Brzeska przez co goście mogli popisywać się seryjnymi skutecznymi atakami a tym doprowadzili do wygranej 25:18.

Trzeci i czwarty set wyglądał podobnie. Siatkarze LKS Bobowa budowali przewagę oraz korzystali z przerw technicznych wyprowadzających gospodarzy z rytmu. MKS Gryf Brzesko popełniał proste błędy w zagrywce oraz ataku. Nasi zawodnicy grali bardzo dobrze w każdym elemencie gry zaś trener LKSu świetnie zarządzał zmianami wprowadzając młodych zawodników, którzy mieli okazje do  pokazania swoich umiejętności. Ostatecznie drużyna z Bobowej wygrała trzecią część 25:18 oraz czwartą 25:19.

Spotkanie rewanżowe odbyło się w Bobowej, w niedzielne południe. Szczegóły tego spotkania niebawem.