Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

Porażka z Sękową na własne życzenie!

W niedzielne popołudnie ( 15 maja br.) na bobowskim stadionie seniorzy KS Bobowa przegrali z LKS Ogień Sękowa wynikiem 1:2. Przewaga gospodarzy oraz bramka Piotra Budzynia na nic się zdała.

Niestety w szeregach bobowskiej drużyny zabrakło kilku podstawowych zawodników: Krzysztofa Olszewskiego, Mateusza Skrzypka, Rafała Kudryka i Sebastiana Pawlaka.

Niebiescy od początku spotkania narzucili gościom swój styl gry i konstruowali co raz groźniejsze ataki. Efekt? Do przerwy 1:0 dla KS-u, a strzelcem bramki był kapitan miejscowych Piotr Budzyń. Okazji do strzelenia goli było sporo zabrakło skuteczności co odbiło się w drugiej części spotkania – zawodnicy z Sękowej dwukrotnie pokonali bramkarza KS-u Mateusza Gucwę. Drużyna gości znalazła się w bardzo komfortowej sytuacji w 62 minucie, której nie zmarnował Arkadiusz Pijanowski strzelając gola na 1:1. W 67 minucie drugą w tym meczu żółtą kartką został ukarany obrońca bobowskiego zespołu – Krzysztof Flądro. Gra w 10 osobowym składzie i zbyt duże rozluźnienie sprawiło, że goście z Sękowej potrafili strzelić w 87 minucie zwycięską bramkę.

Trzeba stwierdzić, że KS Bobowa przegrała w tym meczu na własne życzenie. Brak skuteczności podczas tego spotkania aż raziła w oczy, a przyjezdni to wykorzystali wywożąc z Bobowej cenne 3 punkty.