Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

Zasłużone zwycięstwo! KS Bobowa liderem tabeli

Autor: Łukasz Kieroński
W drugiej kolejce jesiennych rozgrywek gorlickiej A klasy (21 sierpnia br.) zespół KS Bobowa podejmował na własnym boisku zespół LKS Biała Brunary. Spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali 3:0.

Już początek piłkarskiej konfrontacji zapowiadał zwycięstwo KS Bobowej. Wystarczyły trzy minuty, by gospodarze wyszli na prowadzenie dzięki bramce Wojciecha Świątańskiego. LKS Biała Brunary grała wyrównania, stwarzając sobie okazje do remisu jednak bobowski bramkarz Mateusz Gucwa, robił co do niego należało.

Ofensywą rozpoczęła drugą połowę drużyna z Bobowej, a jej skutkiem był efektywny gol Rafała Kudryka w 55 minucie. Zaledwie pięć minut później Łukasz Kieroński wykorzystał sytuacja sam na sam z bramkarzem i strzelił gola na 3:0. Aż do ostatniego gwizdka, wynik nie uległ zmianie pomimo ciągłych ataków gospodarzy. Po niedzielnym zwycięstwie KS Bobowa plasuje się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli.

Kolejne spotkanie Bobowianie rozegrają w najbliższą niedziele 28 sierpnia w Zagórzanach. Zachęcamy do kibicowania!

Sponsorem relacji jest P.P.H. LIBROPOL Sp.J.