KS Bobowa wygrywa pewnie z LKS Ogień Sękowa

Autor: Łukasz Kieroński
W jedenastej kolejce jesiennych rozgrywek gorlickiej A klasy (24 października br.) zespół KS Bobowa podejmował na własnym boisku drużynę LKS Ogień Sękowa. Spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali wynikiem 4:1.

Od samego początku meczu KS Bobowa narzuciła szybkie tempo gry przez co stwarzała sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych. Przyjęta taktyka zaowocowała już w 15 minucie, kiedy to Krzysztof Olszewski strzelił pierwszego gola dla Bobowej. Tuż przed końcem pierwszej połowy, a dokładniej w 43 minucie zobaczyliśmy drugą bramkę drużyny gospodarzy, tym razem jej autorem był Sebastian Pawlak.

Drugą połowę również bardzo ofensywnie rozpoczęli gospodarze, stąd już w 65 minucie KS Bobowa prowadziła czterema bramkami dzięki dwóm celnym strzałom Rafała Kudryka. Piłkarze LKS Ogień Sękowa nie popisali się w tym meczu. Goście strzelili jedynie w 70 minucie honorową bramkę, kiedy to zawodnik z Sękowej Piotr Liszka popisał się przepięknym strzałem z dystansu. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

Kolejne spotkanie bobowscy piłkarze rozegrają w najbliższą niedziele 30 października w Moszczenicy. Zachęcamy wszystkich do kibicowania!

Sponsorem relacji jest P.P.H. LIBROPOL Sp.J.