Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Seniorzy rozgromili Moszczankę. Juniorzy kończą rundę zwycięstwem

Seniorzy oraz juniorzy z KS Bobowa odnieśli kolejne zwycięstwa. Będący w tym sezonie na niesamowitym „gazie” piłkarze z Bobowej, dostarczają swoim kibicom wiele radości. Pozycja na szczycie tabeli, daje wielkie nadzieje na awans.

Seniorzy: GKS Moszczanka Moszczenica –KS Bobowa 1:5

W niedzielę mieliśmy strzelecką rywalizację między piłkarzami Moszczenicy i Bobowej.  Już po 12 minutach został otwarty wynik spotkania przez bobowski zespół (0:1). Gospodarze mieli wiele sytuacji do strzelenia bramki wyrównującej jednak obrona KS Bobowa nie dała się zaskoczyć rywalom. W drugiej połowie piłkarze z Moszczenicy już nie atakowali z taką determinacją jak w pierwszej odsłonie. Efektem rozluźnienia była bramka Sebastiana Pawlaka w 48 minucie na 0:2. Gol strzelony przez miejscowych w 67 minucie nie dał im zbyt dużej szansy na zdobycie chociażby jednego punktu za remis, gdyż w ciągu następnych kilku minut podopieczni Krzysztofa Flądry strzelili kolejne dwie bramki i mówiąc kolokwialnie “było po meczu”. Zespół z Bobowej zajmuję obecnie drugie miejsce w tabeli i traci do lidera z Kobylanki zaledwie jeden punkt.

Juniorzy: LKS Łużna – KS Bobowa  1:2

Wynikiem 1:2 zakończył się ostatni mecz jesiennej rundy juniorów starszych. W sobotni poranek (tj. 29.10.br) KS Bobowa zmierzyła się na wyjeździe z LKS Łużna. Od samego początku największym wyzwaniem dla obu zespołów był silny wiatr, który bardzo uprzykrzał grę zawodnikom. Całe spotkanie rozgrywało się pod dyktando bobowskim juniorów, którzy ostatecznie strzelili dwie bramki, stracili zaś tylko jedną. Juniorzy z Bobowej, kończąc rundę, zajmują ex aequo pierwsze miejsce z KS ROPA, obydwie drużyny mają na swoim koncie po 18 punktów.

• 0:1 – Krystian Wagner 20′
    • 0:2 – Filip Świątański 35′
    • 1:2 – Szymon Świątański 55′