Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Brązowy medal dla najmłodszych siatkarzy

Autor: Bartek Serafin
W dniu 17-18 br.  najmłodsi zawodnicy LKS Bobowa wzięli udział w bardzo silnie obsadzonym Międzynarodowym XVI Turnieju Mikołajkowym Piłki Siatkowej w Częstochowie, w którym zajęli trzecie miejsce.

Do turnieju zostały zaproszone najlepsze drużyny w Polsce w kategorii dwójek, trójek i czwórek chłopców. W każdej kategorii grało 16 drużyn a wszystkich uczestników było ok. 230. Bobowianie w kategorii trójek zdobyli brązowy medal, przegrywając jedynie z Wifamą Łódź i Plasem Kielce.

-Bardzo się cieszymy że mogliśmy wziąć udział w tym bardzo dobrze zorganizowanym turnieju. – mówi trener Paweł Popradowski. – Wzięło w nim udział 16 najlepszych drużyn z całej Polski. W turnieju brała udział także drużyna z Niemiec. Nasi chłopcy spisali się znakomicie, zajęli 3 miejsce w doborowym towarzystwie. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni.