Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Niedziela, 17 października 2021

Debiut KS Bobowa w „okręgówce”. Porażka z AKS Ujanowice

14.08.2017 || Kategorie: Bobowa, KS Bobowa, Piłka nożna, Sport || Autor: Łukasz Kieroński

Wczoraj, 13 sierpnia br. piłkarze KS Bobowa rozpoczęli zmagania w rozgrywkach ligowych. W inauguracyjnym meczu, nowosądeckiej ligi okręgowej, nasi zawodnicy przegrali na własnym stadionie 0:2 z drużyną AKS Ujanowice.

Całe spotkanie było bardzo wyrównane. Bobowianie tworzyli sytuacje pod bramkowe aż w 21 minucie Krzysztof Olszewski wykorzystał jedną z nich posyłając piłkę do bramki rywali, niestety sędzia doszukał się u niego spalonego i gola nie uznał. Otwarcia wyniku dokonali ostatecznie zawodnicy AKS Ujanowice, kiedy to Daniel Pławecki strzelił gola w 32 minucie.

We znaki bobowskim piłkarzom dała się agresywna gra gości. Faulowani zostali Damian Nowak oraz Szymon Świątański, którzy z powodu kontuzji musieli opuścić boisko. Druga bramka dla UKS Ujanowic wpadła w 81 minucie i to ona jednoznacznie oddaliła KS Bobowa od pierwszych punktów w lidze. Na koniec spotkania w 90 minucie meczu drugą żółtą kartke otrzymasz obrońca KS-u Krzysztof Flądro za drugi faul na przeciwniku, przez co musiał opuścić boisko.

Tuż przed rozpoczęciem meczu zostało wręczone przez Zbigniewa Augustyna prezesa Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Gorlicach trofeum za mistrzostwo seniorów w gorlickiej A klasie w poprzednim sezonie oraz trofeum dla drużyny juniorów starszych za mistrzostwo w drugiej lidze gorlickiej.

Sponsorem relacji jest P.P.H. LIBROPOL Sp.J.

Skład podstawowy:
1. Mateusz Gucwa
2. Dariusz Magiera (84′)
3. Krzysztof Flądro
4. Damian Nowak (30′)
5. Krystian Gucwa
6. Damian Świątański
7. Krzysztof Olszewski
8. Wojciech Świątański (70′)
9. Szymon Świątański (66′)
10. Maksymilian Obrzut
11. Łukasz Kieroński

Skład rezerwowy:
1. Grzegorz Jachowicz  (30′)
2. Mateusz Jachowicz (66′)
3. Dawid Cieśla (70′)
4. Arkadiusz Barczyk (84′)

fot. Filip Gryzło