Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Sobota, 11 lipca 2020

Emocjonujące, siatkarskie derby powiatu gorlickiego (TV)

02.01.2018 || Kategorie: Bobowa, Piłka siatkowa, Sport || Autor: Mateusz Książkiewicz

Zacięta walka, pełna koncentracja zawodników i decydujący tie-break – tak można w skrócie opisać wczorajsze derbowe spotkanie siatkarzy I Ligi Małopolskiej. Pojedynki pomiędzy drużynami powiatu gorlickiego tj. LKS Bobowa i GKPS Gorlice, ze względu na swój wysoki poziom zawsze przyciągają wielu kibiców.

– Dzisiejszy ostatni mecz w starym 2017 roku zagraliśmy z GKPS Gorlice, wiceliderem rozgrywek – komentował tuż po meczu Paweł Popardowski, trener LKS Bobowa. – Zagraliśmy wspaniały mecz, gorlicka drużyna również. Po wspaniałym widowisku trwającym ponad dwie godziny lepsi okazali się siatkarze z Gorlic. Bardzo cieszę się, że mogliśmy się zaprezentować przed tak szeroką publicznością, prawie komplet kibiców na trybunach, którzy mogli obejrzeć kawał dobrej siatkówki. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolony z drużyny, zajmujemy szóste miejsce i umocniliśmy się na tej pozycji. Myślę, że w Nowym Roku będziemy pieli się w górę, jednak największą przyjemność daje nam gra oraz obecność tak wielu kibiców.

Następne spotkanie bobowskiej drużyny siatkarzy odbędzie się w piątek 12 stycznia w Krakowie a ich rywalem będzie Hutnik Kraków. Trzymamy mocno kciuki!

GKPS Gorlice – LKS Bobowa ( 3  :   2 )

I set – 25 : 19
II set – 24 : 25
III set – 25 : 23
IV set – 19 : 25
V set – 17 : 15

Warto dodać, iż jednym ze sponsorów LKS Bobowa jest OSTOJA – Hotel i Restauracja w Bobowej.

fot.: Jacek Kieroński