Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Bobowski akcent na wystawie w Sosnowcu

Autor: Mateusz Książkiewicz
W dniu 13-15.01.2012 r. w Sosnowcu odbyła się 62 Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych. Swoich podopiecznych prezentowali hodowcy z różnych regionów Polski, i właśnie, dlatego nie mogło tam zabraknąć również eksponatów z Bobowej.

Do reprezentacji Okręgu Nowy Sącz zakwalifikowały się aż dwa gołębie z naszej sekcji należące do Grzegorza Taraska i Jerzego Nalepki. Jednak to nie był koniec niespodzianek związanych z bobowskimi hodowcami. Na lipcowej okładce znanego czasopisma hodowlanego ukazało się zdjęcie młodych, początkujących hodowców należących do naszej sekcji, oraz opis osiągnięć każdego z nich. Wiadomość o tym, że jeden z małoletnich hodowców nie posiada własnego zegara poruszyła Pana Andrzeja Szlęka, który postanowił sprezentować mu swój nieużywany już zegar.

Ten spontaniczny prezent od człowieka z wielkim sercem, bardzo przysłużył się debiutującemu hodowcy dając mu szansę na uczciwą rywalizację. Zarząd sekcji miał świadomość tego, iż taki bezinteresowny dar, złożony na ręce członka naszej sekcji nie może pozostać niezauważony.

W ramach wyrazów wdzięczności na Ogólnopolskiej Wystawie Gołębi Pocztowych, Prezes sekcji pan Andrzej Nowak wręczył panu Andrzejowi Szlękowi podziękowanie za tak znakomity podarunek.

 

tekst oraz zdjęcia: Ewa Nalepka /PZHGP sekcja Bobowa/

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy