Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Ferie tuż tuż…

Autor: Łukasz Augustyn
Już od najbliższego poniedziałku, 13 lutego rozpocznie się okres odpoczynku wyczekiwany przez dzieci oraz młodzież. Potrwa on do 27 lutego. Dzięki zimowej aurze, która na dobre zagościła w Polsce można być pewnym, że nie zabraknie śniegu do zabaw,  sportów zimowych.

 

Przy tak bardzo niskich temperaturach jakie mamy obecnie, nie można zapomnieć o właściwym ubiorze, który powinien jak najlepiej ochraniać nasze ciało.
Ferie zimowe można spędzić na wiele różnych sposobów m.in. w centrach lub domach kultury, które co roku organizują harmonogram zajęć dla dzieci i młodzieży. Jest to pomocne zwłaszcza wtedy, gdy rodzice nie mogą zapewnić opieki swoim pociechom. Zajęcia zorganizowane pozwalają też na spędzenie zimowego czasu w ciekawy sposób w gronie rówieśników.

Jak co roku Bobowskie Centrum Kultury i Promocji Gminy organizuje zajęcia na okres ferii zimowych i zaprasza dzieci oraz młodzież na zajęcia prowadzone w dniach od 13.02 do 24.02,  w godz. 9: 00 – 13: 00. Odbywać się one będą w Sali widowiskowej „ Koronka”

W programie:
1. Gry i zabawy stołowe
2. Zajęcia plastyczne
3. Konkursy, turnieje
4. Zajęcia kulinarne
5. Przedstawienie teatralne pt. „Były sobie krasnoludki” – 20.02
6. Wyjazd do kina: „Sokół” w Nowym Sączu (drugi tydzień ferii).

Kontakt:

38-350 Bobowa
ul. Grunwaldzka 18

Biuro
18 351 40 13

38-350 Bobowa
ul. Rynek 2

Sala Widowiskowa „Koronka”
18 351 41 34

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy