Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Sobota, 23 października 2021

Sukcesy KSM Bobowa w ogólnopolskich mistrzostwach!

15.02.2012 || Kategorie: Religia, Sport || Autor: Paulina Augustyn

Młodzież KSM Bobowa wzięła udział w III Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej i II Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, które odbyły się 10-12 lutego w Lubaczowie.

Organizatorem mistrzostw była Młodzież Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży  z oddziału „Źródło” przy par. św. Stanisława B.M. w Lubaczowie. Uczestniczyła w nich młodzież  z całej Polski. W zawodach tych gościła młodzież Diecezji: Rzeszowskiej, Tarnowskiej, Drohiczyńskiej, Siedleckiej, Zielonogórsko-Gorzowskiej oraz Archidiecezji Poznańskiej i Przemyskiej.

Na hali sportowej w Zespole Szkół w Lubaczowie rozgrywane były mecze piłki siatkowej dziewcząt i chłopców,  natomiast w Liceum Ogólnokształcącym zawody w tenisie stołowym.

Bobowski KSM jako reprezentant Diecezji Tarnowskiej wywalczył pierwsze miejsce w kategorii piłka siatkowa dziewcząt oraz trzecie miejsce w kategorii piłka siatkowa chłopców.  W rozgrywkach tenisa stołowego  mężczyzn w kategorii szkół średnich trzecie miejsce zajął Mateusz Kwarciński, natomiast w kategorii księża od 30 lat drugie miejsce zajął ks. Tomasz Gołąbek.

Puchary i medale mistrzostw wręczyli ks. Proboszcz Lubaczowa Andrzej Stopyra, z-ca Burmistrza Miasta Lubaczowa  Adam Margraf, v-ce Starosta Krzysztof Szpyt oraz  Wiesław Bek z ramienia Marszałka Województwa Podkarpackiego.

fot.: KSM Bobowa

źródło: KSM Lubaczów