Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Wtorek, 27 lipca 2021

Zwłoki mężczyzny na drodze! (Aktualizacja)

22.02.2012 || Kategorie: Policja || Autor: Mateusz Książkiewicz

We wtorek, 21 lutego około godziny 20.20 do Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach dotarł sygnał, że na drodze powiatowej Łużna-Stróże nieopodal granicy Szalowa-Polna znaleziono ciało starszego mężczyzny. Zwłoki znalazł kierowca TIRa który akurat przejeżdżał tą drogą.

Na miejsce udał się prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza – mówi rzecznik prasowy gorlickiej policji mł. asp. Grzegorz Szczepanek.  Na razie nie znamy bliższych szczegółów poznamy je dopiero po sekcji zwłok.

Mężczyzna którego zwłoki znaleziono mieszkał kilkadziesiąt metrów od miejsca zdarzenia.  Poniżej zdjęcia z miejsca tragedii.

 

AKTUALIZACJA 22.02.2012 godz. 13.00

Na dzień dzisiejszy wiemy że był to wypadek drogowy – mówi mł. asp. Grzegorz Szczepanek z KP w Gorlicach. Kierowca samochodu ciężarowego śmiertelnie potrącił mężczyznę.   Jak wstępnie ustalono, kierujący samochodem ciężarowym z przyczepą najechał na znajdującego się na jezdni 52-letniego mieszkańca Szalowej. Badanie stanu trzeźwości kierowcy samochodu ciężarowego wykazało, że był on trzeźwy. Trwają policyjne czynności mające wyjaśnić wszelkie okoliczności zdarzenia.

 

źródło: własne
fot. M. Książkiewicz