Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

„Crossing Europe Without Barriers” Praga – Czechy

Autor: Paulina Kalamaszek
W dniach 04.03-07.03 2012r. odbył się już kolejny wyjazd z projektu „Crossing Europe Without Barriers”. Tym razem uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. St.  Wyspiańskiego w Bobowej wyruszyli  do południowych sąsiadów Polski ,by zobaczyć przepiękną Pragę.

Zaraz po przyjeździe do stolicy Czech odbyło się spotkanie robocze , na którym przedstawiono oficjalną stronę projektu oraz  omówiono dalsze aspekty i  działania funkcjonowania całego projektu. W ramach projektu uczestniczyły  także grupy z Bułgarii, Niemiec oraz Czech.  Po ,,ciężkiej pracy” przyszedł czas na relaks, trzymając się planu wyruszono na ,,podbój” Pragi. Zwiedzania było mnóstwo, ale naprawdę  warto było  zobaczyć chociażby Most Karola czy przepiękne Hradczany. Niesamowity widok wywarło na wszystkich miasto nocą. W ostatnim dniu wyruszono na wielkie zakupy. Końcowym akcentem wyjazdu był wspólny obiad uczestników ze wszystkich krajów dzięki czemu można było sprawdzić swoje językowe umiejętności.

Realizatorzy projektu są zadowoleni z wyników pracy. Taki projekt to nie lada wyzwanie, lecz młodzież bardzo chętnie angażuje się we współpracę. To właśnie dzięki nim funkcjonuje strona projektu. Bardzo łatwo można połączyć przyjemne z pożytecznym co dobrze pokazują  tego typu wyjazdy. Organizatorzy snują kolejne plany, których wyniki będzie można poznać niebawem.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy