Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Piłka Nożna – KS Bobowa vs LKS Zagórzany

Autor: Damian Nowak

Wczorajszy mecz dla naszych seniorów był już drugim z kolei podczas majowego weekendu. Po ostatniej porażce z Łużną, zawodnicy KS Bobowa po raz kolejny pokazali klasę wygrywając 3:1 z LKS Zagórzany.

 Deszcz, który spadł na kilka minut przed meczem, zwilżył murawę oraz spowodował obniżenie temperatury, co znacznie poprawiło komfort i ułatwiło grę piłkarzom.

Podobnie jak we wtorek nasi reprezentanci słabo rozpoczęli mecz, do szatni schodząc z niekorzystnym wynikiem – 0:1. Za to w drugiej połowie zawodnicy KS Bobowa w pełni przejęli kontrolę nad przeciwnikami, dzięki czemu mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:1. Gole dla naszej drużyny strzelili: Piotr Budzyn, Tomasz Magiera i Mateusz Wojna. Żółtymi kartkami za zbyt agresywną grę i zbędną dyskusję z sędzią ukarani zostali Maksymilian Obrzut, Mateusz Wojna i Tomasz Magiera.

Zapraszamy również na mecz juniorów, który odbędzie się już w sobote – 5 maja. Zagrają oni z drużyną z Ropy o godz. 14.00 na stadionie w Bobowej. Z kolei w niedziele seniorzy stoczą walkę z LKS Kobylanka – spotkanie odbędzie się godz. 17.00 również na bobowskim stadionie.

KS Bobowa

Trener: Krzysztof Flądro

Skład:

 1.  M. Gucwa (br.)
 2.  M. Cherjan
 3.  S. Pawlak
 4.  M. Wojna
 5.  K. Flądro
 6.  M. Magiera
 7.  T. Magiera
 8.  P. Budzyn
 9.  K. Gucwa
 10.  G. Dulęba
 11. M. Obrzut
 12.  A. Warzecha
 13. M. Martuszewski
 14.  D. Fyda
 15.  D. Żabiński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy