Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Dzień Matki i Dzień Dziecka w ZS w Bobowej

Autor: Sabina Janus
W wyjątkowy dla wszystkich Mam dzień, dzieci klas „0” i I-III Zespołu Szkół nr 1 w Bobowej przygotowały krótkie programy artystyczne, aby podziękować swoim Mamusiom za opiekę i trud wychowania.

24 maja o godzinie 15.00, rozpoczynając maraton imprez szkolnych, przed swoimi Mamami wystąpili nasi najmłodsi uczniowie. Przygotowani przez wychowawczynię Marię Ziomek zerówkowicze, wyrecytowali wiersze i odśpiewali „Sto lat” swoim rodzicielkom, po czym każdej z nich wręczona została laurka i złota róża. Po części artystycznej wszyscy wspólnie udali się na słodki poczęstunek, którym były zimne lody dla ochłody  i równie smakowity tort czekoladowy.

W odpowiedzi, mamy zorganizowały swoim pociechom na Dzień Dziecka piknik, który odbył 29 maja na Jankowiej. Dzieci świetnie się bawiły biorąc udział w różnych zabawach i konkursach na świeżym powietrzu, zajadając przy tym kolejną „górę słodkości”, od której uginały się stoły. W taki dzień w końcu można, a nawet trzeba ich jeść do woli! Solenizantów nie opuszał dobry humor i energia, która zresztą udzielała się wszystkim uczestnikom  imprezy. Liczmy na to, że za rok znów wszyscy spotkają się w komplecie.

Nieco później, bo 31 czerwca, poziom niżej, święto swoich Mam, uroczystą akademią uczcili uczniowie klas I-III. Część artystyczną przygotowały wychowawczynie:

Kl. I „a” – Aneta Fyda

Kl. II „a” – Halina Fyda

Kl. I „b” – Agnieszka Święs

Kl. II „b” – Krystyna Abram

Kl. I „c” – Dorota Rysiewicz

Kl. II „c” – Patrycja Kruczek

Kl. III „a” – Patrycja Kruczek

Kl. III „b” – Jolanta Tokarz

Kl. III „c” – Małgorzata Janus

Dzieci odważnie i zarazem profesjonalnie zaprezentowały swoim Mamom pokaz mody oraz odśpiewały piosenki i wyrecytowały wiersze. Atrakcją specjalną były wyćwiczone przez dzieci układy choreograficzne. Każda z przybyłych pań dostała oczywiście pamiątkową laurkę, wykonaną wspólnie przez uczniów.

My także pragniemy złożyć wszystkim Mamom, nieco spóźnione, ale serdeczne życzenia, zdrowia, szczęścia i wytrwałości na kolejne lata!

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy