Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Imprezowy weekend w Gorlicach!

Autor: Paulina Kalamaszek

W najbliższy weekend czyli 16-17 czerwca odbędą się uroczyste obchody Dni Gorlic. Przeczytaj, jakie atrakcje oprócz ogromnego telebimu oraz koncertu zespołu KULT czekają wszystkich, którzy odwiedzą Gorlice.

Sobotnie popołudnie i wieczór będzie należał do kibiców. Na płycie gorlickiego rynku zostanie utworzona specjalna , mobilna strefa kibica w ramach akcji Fan City Tour, która odwiedza miasta w całej Polsce. Oprócz transmisji meczu Polska-Czechy na  żywo,  który będzie wyświetlany na ekranie LED o wymiarach 3 na 5 metrów, realizowanych będzie szereg animacji i konkursów. Godziny otwarcia strefy to 15:00-23:00, wstęp bezpłatny.

Wspólne oglądanie meczu oraz kibicowanie to tylko jedna z wielu atrakcji zaoferowanych specjalnie na Dni Gorlic. Bowiem w niedziele przewidziano m.in. edukacje muzyczną, malowanie twarzy, pokaz wędkarstwa (na rzece Ropie), występ zespołu muzycznego z MDK oraz chóru BELFERSINGERS. Zwieńczeniem Dni Gorlic będzie koncert zespołu KULT, który odbędzie się o godzinie 19.00.

 Przez dwa dni gorlicki rynek będzie na pewno oblężony zarówno przez wiernych kibiców jak i rodziny, które będą chciały miło wspólnie spędzić czas.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i oczywiście do kibicowania! ; )

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy