+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Konkurs fotograficzny „Euro fota” – zapraszamy do udziału

Autor: Joanna Róż
Jesteś wiernym kibicem Biało-czerwonych ?  Potrafisz  uwiecznić wyjątkowe chwile podczas meczu? Weź udział w konkursie i pokaż nam jak kibicuje Bobowa!


Konkurs polega na nadesłaniu zdjęć (maksymalnie trzech) ukazujących w jaki sposób mieszkańcy Bobowej kibicują Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Swoje prace nadsyłacie do nas na adres mailowy:  [email protected]

Wraz z fotografią (rozdzielczość minimalna: 600x900px, waga do 2MB) należy przesłać swoje dane: imię i nazwisko, wiek, numer telefonu oraz tytuł zdjęcia.

Nadesłane zdjęcia opublikujemy na RPI Bobowa24 w zakładce „Duży Kadr”.

W konkursie zostaną przyznane dwie nagrody:
1) nagroda publiczności: wygrywa osoba której zdjęcie zdobędzie największą ilość LIKE-ów (Lubię to) w publicznym głosowaniu
2) nagroda za najlepsze zdjęcie: wyboru spośród nadesłanych dokona Komisja Konkursowa

Głosowanie będzie odbywać się za pomocą przycisku „Lubię to!” widocznym po uprzednim kliknięciu na zdjęciu / powiększeniu.  Warunkiem głosowania jest posiadanie konta na portalu społecznościowy FACEBOOK. Oto krótki instruktarz:

1.Zakładamy konto na http://www.facebook.com/ lub korzystamy już założonego

2.Klikamy „Lubię to!” pod wybranym przez nas zdjęciem

Nagrody niespodzianki  o tematyce EURO 2012 trafia do dwóch osób, które spełnią wyżej wymienione kryteria. Podkreślamy iż konkurs jest kierowany zarówno do osób zajmujących się fotografią  jak i amatorów.

Swoje prace zgłaszajcie w terminie do 20.06.2012 do godz.24.00, a wyniki zostaną ogłoszone nie później niż 2 dni od zakończenia konkursu czyli do 22.06.2012 godzina 24.00.

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Konkurs organizuje i wspiera Regionalny Portal Internetowy Bobowa24.pl oraz Zajazd Ostoja.

 

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy