Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Strefa Kibica w Bobowej

Autor: Joanna Róż
Dzięki pomysłowości i uprzejmości właścicieli restauracji Ostoja, mogliśmy wczoraj wspólnie kibicować naszej reprezentacji. Podczas meczu Polska - Rosja w jednej z sal zajazdu rozstawiony został rzutnik na którym wszyscy mogli podziwiać walkę Polaków na murawie stadionu narodowego.

Idąc wzorem wielkomiejskich stref kibica, chcieliśmy stworzyć takie miejsce, gdzie będziemy mogli wspólnie kibicował naszym piłkarzom – mówi Marcin Szczepanek, właściciel Zajazdu Ostoja. Pomimo że nie byliśmy na stadionie, wszystkim towarzyszyły piłkarskie emocje. Miejmy nadzieje tylko, ze Polska pokona Czechy i wyjdzie z grupy, wtedy zorganizujemy kolejne spotkania i kibicowanie naszym.

W sali restauracji nie zabrakło patriotycznych elementów takich jak flagi czy barwy narodowe na ubraniach zebranych kibiców. Dynamika meczu udzieliła się wszystkim, a zebrani nie kryli swoich uczuć. Wspólnie cieszyli się z każdej dobrej akcji  biało-czerwonych.

Wieczór kibica w Zajeździe Ostoja był bardzo emocjonujący za sprawą polskich zawodników, którzy pokazali nam grę na wysokim poziomie. Kibicowaliśmy wszyscy wspólnie i mam nadzieje że jeśli nasza drużyna wyjdzie z grupy to zostanie zorganizowane podobne spotkanie w Zajeździe Ostoja ponieważ była tam niepowtarzalna atmosfera- przekonuje jeden z kibiców Darek Król

Cały mecz odbył się we wspaniałej atmosferze za co jesteśmy wdzięczni organizatorom. Oby takich spotkań było więcej!

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy