Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Nasza wieś najpiękniejsza

Autor: Anna Janus
W Domu Kultury w Siedliskach w dniach 14-27 lipca organizowany jest projekt pod hasłem „Nasza wieś najpiękniejsza”.  Projekt początkowo miał liczyć 15 osób, jednak z powodu dużej ilości chętnych bierze w nim udział 21 dzieci w wieku od 9 do 13 lat.

Dzieci w ramach projektu działają na rzecz wsi podnosząc jej wizerunek, poprzez drobne naprawy takie jak: malowanie tablicy ogłoszeń, sadzenie drzewek, czy też remont przydrożnej kapliczki. Wszystkie prace wykonane zostały pod opieką Pani Moniki Kopiec. Na spotkaniach w świetlicy malowali obrazki na zadany temat, czyli „Zwierzę nie jest rzeczą”, mające uwrażliwić je na uprzedmiotowienie zwierząt w społeczeństwie.

Dzieci miały przede wszystkim nauczyć się współpracy i poprzez zabawę zrobić coś dobrego dla wsi.

fot. Damian Nowak.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy