Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Powitanie Lata w Wilczyskach

Autor: Łukasz Augustyn
Powitaniu lata w Wilczyskach oprócz świetnej atmosfery i przedniej zabawy towarzyszyła wysoka temperatura i żar płynący z nieba. Piknik Letni należy do corocznej tradycji w Wilczyskach i zawsze przyciąga tłumy, które chcą spędzić miło czas na świeżym powietrzu.

Impreza plenerowa odbyła się przy Domu Ludowym i Szkole Podstawowej w Wilczyskach. Podczas zabawy nie zabrakło atrakcji dla dzieci i dorosłych min. rozgrywek w piłkę ręczna. W ramach pożegnania klasy VI zmierzyły się z młodszymi kolegami. Mecz zakończył się wynikiem 16 : 9 dla kasy VI. Kolejną atrakcją był mecz „Mężaci vs Kawalerowie”, gdzie po bardzo zaciętej walce zwycięstwo odniosła drużyna Kawalerów z wynikiem 8:2. Uczestnikom czas uprzyjemniały również takie  gry i konkurencje jak : skoki na skakance, przeciąganie liny i siłowanie się na ręce. Podczas festynu nie zabrakło dobrej, tradycyjnej gastronomii zorganizowanej przez Koło Gospodyń z Wilczysk. Zabawę taneczną do późnych godzin wieczornych uświetnił zespół „ Jaguar”.

Organizatorami pikniku była Szkoła Podstawowa , Rada Sołecka, OSP,  Koło Gospodyń Wiejskich w Wilczyskach oraz Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa– mówi Tomasz Tarasek, podkreślając jedność tych instytucji w dążeniu do celu jakim był piknik rodzinny w Wilczyskach.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy