Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Tragiczny weekend !

Autor: Paulina Kalamaszek
Ten weekend nie zaczął się najlepiej szczególnie dla kierowców i pasażerów pojazdów samochodowych. W powiecie gorlickim odnotowano dużą ilość wypadków. Kilka osób jest rannych, jedna nie żyje.

 

Piątek nie był szczęśliwym dniem rozpoczynającym kolejny wakacyjny weekend. Okazał się bardzo pechowy, a nawet tragiczny. Około godziny 5.45 kierująca nissanem poruszającym się w kierunku Moszczenicy wpadła w poślizg i zderzyła się z najeżdżającą ciężarówką. Kierowca jadącego tą samą drogą busa chcąc uniknąć zderzenia z pojazdami wjechał do rowu. Kobieta została przewieziona do gorlickiego szpitala.

Chwilę później, tuż po godzinie 6 rano na Stróżowskim Zakręcie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala w Gorlicach na badania, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Tego samego dnia około godziny 21.30 w Wójtowej samochód marki Audi A4 z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że samochód rozpadł się na dwie części. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 19 letni pasażer, a pozostałe 3 osoby zostały przewiezione do szpitala

Śliska nawierzchnia zapewne przyczyniła się do tych zdarzeń ale policja wciąż apeluje o rozwagę, zachowanie bezpieczeństwa nie tylko swojego ale i innych poruszających się po drogach.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy