Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Internet, światłowód - Gorlice, Bobowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Studia marzeń w zasięgu ręki

Autor: Łukasz Augustyn
Po raz pierwszy w Powiecie Gorlickim rusza kierunek studium wizażu oraz charakteryzacji! Świat mody, filmu i telewizji już jest w Twoim zasięgu- naucz się wykonywać makijaże w zgodzie z najnowszymi trendami.

Dodatkowo zapoznaj się z technikami efektów specjalnych używanych przy największych produkcjach filmowych. Jeżeli marzysz o zdobyciu niebanalnego zawodu, jeżeli chcesz pracować z celebrytami, dużo podróżować i mieć kontakt ze sztuką- zapoznaj się z ofertą edukacyjną Makeupisty- studium wizażu i charakteryzacji filmowej.

Wykładowcy to doświadczeni wizażyści oraz charakteryzatorzy filmowi, plastycy i fotograficy- często pracujący w dalekich zakątkach Polski na planach filmowych oraz sesjach zdjęciowych. Specjalnie dla naszych słuchaczy przyjeżdżać będą do Gorlic, by w łatwo przyswajalny sposób wprowadzić Cię w tajniki zawodu, a pod ich czujnym okiem zbudujesz niebanalne portfolio zawodowe.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

 

Kilka słów od twórcy studium.
Dominik Ćwiklik
 : Jesteśmy charakteryzatorami filmowymi. Kariera zawodowa, pozwoliła nam zasmakować tego, co dla innych jest jedynie marzeniem. Proces twórczy, podróże oraz praca z celebrytami przy najróżniejszych zleceniach to tylko część wielkiej przygody jaką zaserwowała nam profesja charakteryzatora filmowego. Wykonujemy najlepszą pracę, gdyż robimy to- co kochamy. Dzisiaj chcemy podzielić się tym z Państwem i zaprosić Was w podróż po krainie przemysłu beauty. Zapoznaj się z naszą ofertą edukacyjną, która stanie się pierwszym krokiem w Twojej karierze zawodowej.

 

 Jakie korzyści przyniesie studium potencjalnym słuchaczom?

 

D.Ć. – przede wszystkim możliwość zdobycia nietuzinkowego fachu już w jeden rok, gdyż nasze studium oparte jest na rocznym systemie edukacyjnym. Ponadto jest to wielka przygoda z światem przemysłu beauty- nasze praktyki, w których biorą udział słuchacze, są ekskluzywnymi zleceniami dla partnerów z branż: filmowych, teatralnych, modowych, kosmetycznych oraz wydawniczych. W ten sposób integrujemy i wprowadzamy naszych słuchaczy w zawód już na poziomie edukacji. Naszych wykładowców dobraliśmy bardzo rygorystycznie- reprezentują oni środowiska filmowe, fotograficzne, modowe i plastyczne, większość z nich udziela się w pracy na terenie całej Polski pracując czynnie dla telewizji, teatru, prasy oraz mody.

 

Patronat marki kosmetycznej MUS Make-Up Star daje nam możliwość zapewnienia słuchaczom materiałów kosmetycznych niezbędnych do pracy- dzięki temu poza opłatami: wpisowym oraz roczną opłatą za pobieranie edukacji uczeń  nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z edukacją.

 

 Jakie są koszty związane z edukacją?

 

D.Ć. – jedynie koszty konieczne, zapewniające płynność w sprowadzaniu wykładowców na wysokim poziomie. Przewidziane koszty to: Jednorazowe wpisowe, które objęte jest promocją w formie rabatu w wysokości 50% promocja ważna do dnia 15.10.2012r oraz roczna opłata edukacyjna.

 

Słuchacz nie płaci za materiały edukacyjne, nie musi zakupywać materiałów kosmetycznych, nie ponosi kosztów związanych z wydaniem indeksu oraz legitymacji. Wszelkie informacje odnośnie opłat dostępne są na naszej oficjalnej stronie www.makeupista.pl

 

 Co  niezwykłego spotka słuchacza w Studium Makeupista?

 

D.Ć. – dyplom da każdemu szansę wejść do środowiska branżowego wizażystów oraz charakteryzatorów. Jednak dyplom to nie wszystko- ważna jest atmosfera na zajęciach. Wizaż i charakteryzacja to zawody artystyczne, mamy tu do czynienia z osobami delikatnymi, istotne dla nas jest wdrażanie materiałów poprzez bezstresowy konspekt zajęć. Słuchacz spotka u nas zajęcia malarskie, zajęcia z rzeźby a w późniejszej fazie sam przekona się i nauczy jak wykonywać makijaże oraz efekty specjalne w filmach. W tajniki wprowadzą go doświadczeni specjaliści, którzy na co dzień pracują w branży- to wielka szansa by zdobyć u ich boku cenne doświadczenie. Wizaż i charakteryzacja same w sobie  to wielka przygoda i szansa na ciekawą karierę zawodową.

 

 Jakie możliwości niesie edukacja w tym kierunku?

 

D.Ć. – ogromne!! Wizażysta charakteryzator może pracować w branży modowej, telewizyjnej, filmowej, teatralnej, muzycznej, wydawniczej oraz kosmetycznej. Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z procesem artystycznym oraz twórczym. Nasi wykładowcy pomagają słuchaczom wejść w zawód doradzając im gdzie i od czego warto zacząć. Często biorą ich pod własne skrzydła biorąc ich na większe zlecenia w roli asystenta. Warto wspomnieć również o tym iż system edukacyjny został stworzony z myślą o pogodzeniu wielu obowiązków. Zajęcia prowadzone są w dwóch systemach: dziennym wieczorowym 3dni w tygodniu oraz zaocznym 2 dni weekendowe. To duża wygoda np. dla uczniów szkół średnich, którzy w młodym wieku chcą już wypracować zawód i zdobywać doświadczenie, gdyż mogą dojeżdżać na zajęcia po godzinach szkolnych. Również pomyśleliśmy o osobach pracujących, np. fryzjerkach, które chciałyby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe o sztukę wizażu. Fryzjerka kończąca naszą szkołę będzie poważną konkurencją dla innych salonów fryzjerskich, gdyż zadba o klienta zarówno w kwestii fryzury jak i makijażu. Wieczorowe lub weekendowe godziny zajęć z kolei pozwolą jej pogodzić pracę w zawodzie z dalszym rozwojem edukacyjnym.

 

Słowo na koniec?

 

D.Ć. – znamy swój fach, dysponujemy wykładowcami z całej Polski- to prawdziwe osobistości świata wizażu oraz charakteryzacji. Z ich sylwetką można zapoznać się na naszej stronie pod menu kadra wykładowców. Nasze studium to wielka szansa dla Ciebie na zdobycie ciekawego zawodu lub poszerzenie swoich umiejętności. Zapraszam serdecznie- Dominik Ćwiklik.

 

Więcej informacji na stronie :
www.makeupista.pl

oraz na facebooku

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy