Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Piątek, 15 października 2021

Szlachetna Paczka po raz drugi

02.10.2012 || Kategorie: Powiat, Społeczeństwo || Autor: Łukasz Augustyn

Po raz drugi na terenie Gorlic i okolic przeprowadzona zostanie akcja „Szlachetna Paczka”. W ten sposób wolontariusze pomogą potrzebującym mieszkańcom z naszego regionu. Akcja obejmie rodziny, dla których wsparcie materialne będzie impulsem do zmiany.

„Szlachetna Paczka” to projekt, który co roku łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców. To tysiące spotkań, które odbywają się w przyjaznej atmosferze wzajemnej otwartości i pełni zrozumienia człowieka dla człowieka. Potrzebujące rodziny opowiadają o swojej trudnej sytuacji wolontariuszom, spotkanym po raz pierwszy w życiu, darczyńcy z pasją przygotowują konkretną pomoc dla nieznajomych i spełniają ich marzenia. W tym roku Szlachetna Paczka chce dotrzeć głównie do osób samotnych a także rodzin, w których są osoby niepełnosprawne, lub starsze.

Akcja nie mogłaby się odbyć bez nieocenionej pracy wolontariuszy zgłaszających się co roku, by pomóc najbardziej potrzebującym. Również i ty możesz nim zostać! Już dziś wejdź na stronę www.superw.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy, zostań wolontariuszem i zagraj w meczu o lepsze życie tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że mają szansę wygrać z przeciwnościami losu!

Koordynatorem akcji na terenie Gorlic jest Magdalena Oleszkowicz.