Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Druga edycja szafingu! Nie przegap!

Autor: Mateusz Książkiewicz
 W sobotę 1 grudnia 2012 w godzinach od 10.00 do 12.00 już po raz drugi sala Domu Nauczyciela w Gorlicach zamieni się w jedną wielką szafę.

Ci którzy nie mieli możliwości uczestniczenia w poprzedniej edycji tego interesującego przedsięwzięcia, teraz mają kolejną szansę, aby to naprawić.

Przypominamy SZAFING to kiermasz, wymiana ciuchów, ubranek dziecięcych, zabawek, butów, biżuterii oraz książek. Każdy z nas posiada składzik takich niepotrzebnych rzeczy, które szkoda wyrzucić, bo są w dobrym stanie, ale trzeba przyznać, że zagracają mieszkanie. Dlaczego by ich nie wymienić? Szafing to idealna okazja do pozbycia się czegoś, co nam jest już zbędne, ale za to może przydać się innym.

Proponujemy zatem przewertować swoje rzeczy oraz ubrania w szafie i wziąć udział w wielkiej wymianie podczas grudniowego szafingu, połączonego wyjątkowo z niewielkim przedświątecznym kiermaszem. Za niewielką kwotę pieniężną  będzie można zakupić biżuterię, stroiki oraz inne robótki ręczne. Biorąc udział w tego typu przedsięwzięciach nie tylko zaoszczędzimy na domowym budżecie, ale także wzmocnimy więzy wśród lokalnej społeczności.

Na Zachodzie tego typu eventy odnoszą ogromny sukces, w Polsce zaczynają dopiero pozyskiwać swoich wielbicieli. Okazuje się jednak, że jest ich całkiem sporo.

Osoby zainteresowane wymianą i sprzedażą rzeczy powinny zgłosić się wcześniej pod numer telefonu 504 120 915 lub 668 483 431, aby można było zapewnić odpowiednią liczbę stołów do ekspozycji Waszych towarów.

A Ty zrobiłeś już świąteczne porządki w swojej szafie?

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy