Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Pięciu nietrzeźwych – podsumowanie akcji “ZNICZ”

Autor: Joanna Róż

Gorliccy policjanci od 31 października do 4 listopada br. prowadzili na drogach powiatu wzmożone działania prewencyjne, a wszystko za sprawą akcji „Znicz 2012”.

Funkcjonariusze pełniący służbę na drogach od środy do niedzieli nie tylko kontrolowali prędkość, ale też zwracali szczególną uwagę na stan trzeźwości kierujących.

 W bieżącym roku wydłużony listopadowy weekend przebiegł bardzo spokojnie i bezpiecznie. W czasie 5 dni wzmożonych działań nie odnotowaliśmy ani jednego wypadku drogowego. Mieliśmy do czynienia jedynie z 4 stłuczkami, w których nikt nie odniósł obrażeń. W czasie trwania akcji na terenie powiatu ujawniono 5 kierujących znajdujących się pod działaniem alkoholu, za co odpowiadać będą przed sądem – mówi rzecznik prasowy Gorlickiej Policji asp. Grzegorz Szczepanek

 Wszyscy kierowcy przekraczający prędkość muszą liczyć się z konsekwencjami, którymi najczęściej jest postępowanie mandatowe wg stawek i punktów określonych w taryfikatorze. Przypominamy, że za kierowanie pojazdami w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy