Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Kolizja na Grunwaldzkiej! Apelujemy o ostrożną jazdę (AKTUALIZACJA)

Autor: Mateusz Książkiewicz
Dzisiaj (tj. 14 grudnia) około godziny 11.40 doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Grunwaldzkiej w Bobowej, tuż obok Zespołu Szkół Zawodowych. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Wg relacji świadków kierowca peugeota jadący ulicą Grunwaldzką w kierunku wiaduktu chciał ominąć drugą stroną wysepki samochód dostawczy, który wyjeżdżał z ulicy Żydowskiej. Najprawdopodobniej manewr ten wykonywał za szybko czego skutkiem było wpadnięcie w poślizg, który zakończył się uderzeniem w murek przy szkole zawodowej. Dobrze, że nikt w tym czasie nie przechodził chodnikiem gdyż siła uderzenia była spora.

W miejscu zdarzenia pracowała policja próbująca ustalić przebieg wypadku. Na drogach znajduje się błoto pośniegowe pod którym może być lód dlatego apelujemy o bezpieczną i rozważną jazdę.

Aktualizacja 17.12.12 godz. 15.40

W zeszły piątek około godziny 11.30 w Bobowej na ul. Grunwaldzkiej doszło do zdarzenia drogowego – mówi asp. Grzegorz Szczepanek rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.  Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu wynika, że kierujący samochodem Peugeot podczas wykonywania manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w przydrożny mur. Kierujący był trzeźwy, a w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Trwają policyjne czynności mające wyjaśnić okoliczności zdarzenia – dodaje rzecznik.

fot. Jakub Oślizło / Michał Niemaszyk

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy