Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

Porażka w tie-breaku!

Autor: Łukasz Augustyn
W sobotni wieczór (tj. 1 grudnia) w Tarnowie został rozegrany III ligowy mecz piłki siatkowej mężczyzn. Gospodarzami spotkania była Tarnovia Tarnów, która gościła nasz LKS Bobowa.

Jak każdy mecz w III lidze był okupiony sporym wysiłkiem naszych siatkarzy. Pomimo to silniejszy okazał się zespół gospodarzy, który wygrał 3:2 z bobowskim LKSem.

Pierwszego seta wygrali gospodarze do 18, drugiego LKS Bobowa do 20, w trzecim secie znów lepsi byli tarnowianie. Szczególnie zacięte i pełne emocji były dwa ostatnie sety – czwartego wygrali bobowianie do 23 natomiast tie-break wygrali zawodnicy Tarnovii do 15.