Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Ciężka porażka z AZS Politechnika Kraków

Autor: Damian Nowak
W sobotni wieczór na Hali Widowiskowo-Sportowej w Bobowej został rozebrany kolejny mecz siatkówki pomiędzy LKS Bobowa, a AZS Politechnika Kraków w ramach III Ligi Mężczyzn. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla gości z Krakowa.

Siatkarze z krakowskiej politechniki rozpoczęli mecz bardzo dobrze, gromiąc bobowian już w pierwszym secie do 15. Drugi set dzięki lepszej grze zawodników LKS Bobowa został  wygrany przez gospodarzy dając nadzieję kibicom na korzystny wynik. Niestety trzeci i czwarty set został całkowicie zdominowany przez siatkarzy politechniki dzięki czemu to oni zakończyli rozgrywkę zwycięstwem.