Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Jak ciekawie spędzić ferie zimowe.

Autor: Łukasz Augustyn
Już w najbliższy poniedziałek, 14 stycznia, rozpocznie się wyczekiwany przez dzieci i młodzież okres zimowego odpoczynku. Potrwa do 28 stycznia.

https://static.4.188.216.95.clients.your-server.de/wp-includes/js/tinymce/plugins/wordpress/img/trans.gif

Województwo Małopolskie należy do grupy tych, które ferie zimowe zaczynają jako pierwsze. Wraz z ostatnimi opadami śniegu pojawia się nadzieja, że zostaną dobrze wykorzystane na  sport i wypoczynek.

Przed nami coraz zimniejsze dni, nawet z kilkudziesięciostopniowym mrozem. Przypominamy, by przy tak niskiej temperaturze nie zapominać o właściwym ubiorze, jak najlepiej chroniącym ciało.
Ferie zimowe można spędzić na wiele różnych sposobów m.in. w centrach lub domach kultury oraz szkołach, które co roku organizują zajęcia dla dzieci i młodzieży. Jest to bardzo pomocne, zwłaszcza gdy rodzice nie mogą zapewnić opieki swoim pociechom, a te z braku innych pomysłów często spędzają cały czas wolny w domu i przed komputerem. Zorganizowane zajęcia pozwalają na spędzenie zimowych ferii w ciekawy sposób wśród grona rówieśników.

Także Bobowskie Centrum Kultury i Promocji Gminy na okres ferii proponuje ciekawe pomysły dla dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzone będą w dniach od 14.01 do 25.01,  w godz. 9: 00 – 12: 00.  na Sali widowiskowej „ Koronka”.

W programie:
1. Gry i zabawy stołowe
2. Zajęcia plastyczne
3. Konkursy, turnieje
4. Zajęcia kulinarne
5. Przedstawienie teatralne pt. „Cisza” Bajeczka o tolerancji i akceptacji odmienności – 18 stycznia (Piątek) godz. 10:00 wstęp wolny.

6. Wyjazd do kina: „Sokół” w Nowym Sączu (drugi tydzień ferii).

Kontakt:

38-350 Bobowa
ul. Grunwaldzka 18

Biuro
18 351 40 13

38-350 Bobowa
ul. Rynek 2

Sala Widowiskowa „Koronka”
18 351 41 34

Także Zespół Szkół w Bobowej przygotował coś dla swych uczniów i nie tylko.

Zajęcia sportowe w czasie ferii w Zespole Szkół nr 1 w Bobowej

mplan

mferie ckip

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy