Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

“Nigdy nie starzeje się serce, które kocha” – dzień Babci i Dziadka w Sędziszowej

Autor: Damian Nowak
Wczoraj po raz kolejny w Szkole Podstawowej w Sędziszowej odbył się Dzień Seniora. Uczniowie szkoły na różne sposoby podziękowali dziadkom za ich obecność i troszkę. Były wiersze, piosenki i taniec.

Uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka w Sędziszowej rozpoczęła od powitania wszystkich zgromadzonych gości, dyrektor tamtejszej placówki Maria Bartoszek. Następnie wszyscy zebrani na sali gimnastycznej wspólnie pomodlili się i połamali opłatkiem, składając sobie życzenia.

Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną. Wiersze, piosenki, przedstawienia i tańce w wykonaniu uczniów SP w Sędziszowej zawładnęły sceną. Wszyscy dziadkowie i babcie byli pod ogromnym wrażeniem gry swoich wnuków i wnuczek.

Ostatnim punktem programu było złożenie życzeń przez Stanisława Siedlarza, przewodniczącego Rady Miasta,  Zdzisławe Iwaniec, sekretarza Urzędu Miejskiego oraz Stanisława Tabisia, sołtysa wsi Sędziszowa. Po czym zgromadzeni goście zasiedli do poczęstunku i wspólnej rozmowy.

“Co roku w Sędziszowej organizujemy Dzień Seniora. Zapraszamy nie tylko babcie i dziadków uczniów z naszej szkoły, ale seniorów z całego rektoratu. Zawsze do tej pory w części artystycznej wystawialiśmy jasełka, w tym roku jednak została ona przygotowana bardziej pod kątem Dnia Babci i Dziadka. Wystąpienia były bardzo ciekawe i interesujące i sądzę, że wszystkim się bardzo podobało” – skomentowała Maria Bartoszek, dyrektor Szkoły Podstawowej w Sędziszowej.

Również  redakcja Bobowa24.pl  wszystkim babciom i dziadkom pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia… przede wszystkim pociechy z wnuków rzecz jasna!

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy