Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Bobowianki rozgromione

Autor: Łukasz Augustyn
Wielkimi krokami zbliża się zakończenie sezonu siatkarskiego. Wczoraj na hali sportowej w Bobowej naprzeciw siebie stanęły zawodniczki MKS Podkarpacie Bobowa i UKS Dwójka Krynica.

To spotkanie bez wątpienia nie należało do udanych. Niestety zakończyło się ono porażką, choć po ostatnio wygranym meczu wszyscy mieliśmy nadzieję , że zła passa odejdzie w nieznane. Początek spotkania to mocny atak ze strony gości i kilku punktowa przewaga nad gospodarzami, następnie Bobowianki odrobiły stratę doprowadzając do remisu. Niestety błędy w grze, przełożyły się na stan punktowy, w którym goście zwyciężyli 25: 14.

Drugi set to z pewnością skuteczniejsza gra MKS-u na zagrywce i mniejsza ilość popełnianych błędów. Gospodarze wygrali 25: 19. Trzeci i czwarty set to, kolejna seria błędów – głównie związanych z przyjęciem oraz dobrze rozegrana piłka ze strony kryniczanek zdeklasowały nasze zawodniczki. 25: 17 i 25: 13 to wyniki dwóch ostatnich setów. To nie był dobry dzień dla naszych siatkarek. Mamy nadzieje, że następne spotkania okażą się zwycięskie i nasze zawodniczki odrobią straty. Również pragniemy zaprosić kibiców do aktywnego włączenia się w kibicowanie i dopingowanie naszych zespołów. Na koniec spotkania wręczono i rozlosowano drobne upominki wśród zawodniczek i przybyłych kibiców. Magdalena Hojniak –zawodniczka UKS Dwójka Krynica została uhonorowana statuetką za najlepiej rozegrany mecz.

„Dziewczyny zagrały poniżej oczekiwań. Właściwie najwięcej błędów było z przyjęciem i to w głównej mierze zadecydowało o końcowym wyniku meczu. Myślę, że goście pokazali zdecydowanie lepszą grę, natomiast nasze dziewczyny miały słabszy dzień, a to się przecież zdarza nawet najlepszym. Niestety nikogo nie wyróżnię, ponieważ wszystkie zawodniczki zagrały dzisiaj poniżej swoich możliwości.”– mówił trener MKS Podkarpacie Bobowa, Adam Urbanek.

Punktacja:

SET I

SET II

SET III

SET IV

Ogólnie

MKS Podkarpacie Bobowa

14

25

17

13

1

UKS Dwójka Krynica

25

19

25

25

3

Składy:

MKS Podkarpacie Bobowa

UKS Dwójka Krynica

Trener: Adam Urbanek Trener:
1.Gucwa A. 1.Jurczak Z.
3.Dziedzic B. 3.Ptak E.
4.Apriasz K. 4.Rzepiela D.
5.Koszyk B. 5.Poprawa I.
6.Machniewicz P. 6.Iwanicka J.
7.Tarasek M 7.Rams J.
8.Turek J. 8.Mikulska A.
9.Flądro K. 10.Gucwa A.
10.Drąg K. (K) 11.Hojniak M. (K)
11.Mucha J. 12.Dominik S.
12.Iwańska K. 13.Orwat K. (L)
13.Koszyk S. (L) 14.Stróżyk I.

 

 

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy