Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Kolizja 3 samochodów w Wilczyskach

Autor: Łukasz Augustyn
Dziś (24.05.2013) tuż przed godziną 9.00 w miejscowości Wilczyska w ciągu drogi wojewódzkiej nr 981 a dokładnie za stacją PKP w kierunku Stróż, miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem trzech pojazdów.

O godz. 8:43 dyspozytor w Nowym Sączu odebrał zgłoszenie o wypadku samochodowych w miejscowości Wilczyska, w którym uczestniczyły trzy pojazdy i trzech poszkodowanych, którzy byli kierowcami tych pojazdów – mówi rzecznik prasowy st. kpt. Dariusz Surmacz z Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach.

Wg relacji świadków przyczyną kolizji było wpadniecie w poślizg jednego z pojazdów, który uderzył w kolejny pojazd a trzeci najechał pozostałe. Na chwilę obecną ciężko stwierdzić jaka była kolejność i kto był sprawca zdarzenia. Na miejscu pracuje jednostka dochodzeniowo śledcza oraz policjanci z gorlickiej drogówki . Wszystkich trzech kierowców zabrały karetki pogotowia do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W akcji ratowniczej brały udział: dwa zastępy JRG Gorlice, jeden JRG Nowy Sącz oraz dwie jednostki OSP (Stróże i Wilczyska).

Ruch na drodze wojewódzkiej w tym miejscu był przez godzinę zablokowany, potem udostępniono ruch wahadłowy.

fot. Mateusz Książkiewicz

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy