Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Sport to zdrowie w Zespole Szkół Zawodowych !

Autor: Paulina Kalamaszek
Z okazji zbliżającego się Dnia dziecka uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Wyspiańskiego w Bobowej wzięli udział w szkolnym Dniu Sportu, który odbył się 29 maja. Była to pierwsza taka impreza.

Wszystko rozpoczęło się w szkole, gdzie każda klasa odbyła lekcję z wychowawcą, po czym wszyscy zainteresowani udali się na bobowski stadion. Na miejscu czekało na nich wiele atrakcji. Uczniowie mogli popisać się swoimi umiejętnościami sportowymi, indywidualnie jak również zespołowo. Z pewnością emocjonująca konkurencją było przeciąganie liny, ale największe zainteresowanie wzbudził towarzyski mecz piłki nożnej. Jedna z klas odważyła się zagrać przeciwko drużynie składającej się z najlepszych zawodników z całej szkoły. Było to nie lada wyzwanie.

To taki sportowo-rekreacyjny ukłon w stronę naszej młodzieży z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka – mówi Janusz Średniawa, nauczyciel wychowania fizycznego. Najlepsze drużyny zostały nagrodzone dyplomami oraz symbolicznymi, a zarazem zdrowymi upominkami w postaci jabłek. W trakcie rozgrywek można było dobrze się bawić kibicując i słuchając muzyki oraz zakupić smaczną kiełbaskę z grilla. Pogoda nie zawiodła, co uświetniło całość imprezy.

PYTANIE KONKURSOWE nr 1
– Jak miał na imię i nazwisko zmarły w 1906 roku cadyk z Bobowej, spoczywający w ohelu na cmentarzu żydowskim w Bobowej?

Więcej o konkursie: Bezcenne nagrody dla naszych czytelników

fot. Michał Niemaszyk / Klaudia Gazda

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy