Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

A co dalej po wakacjach ?

Autor: Łukasz Augustyn
Już za niespełna dziesięć dni uczniowie rozpoczną upragnione wakacje. Dla niektórych trwają one już od miesiąca - mowa o maturzystach. To właśnie ich po części będzie dotyczył ten news.

Dla niektórych czas wakacji będzie chwilą odpoczynku, dla innych czasem poszukiwania pracy lub dalszej drogi kształcenia. To właśnie dla tej drugiej grupy osób, Zespół Szkół Zawodowych w Bobowej oferuje pomoc przy wyborze dalszego etapu edukacji. Szkoła oferuje bowiem każdemu, kto ukończył Liceum Ogólnokształcące lub Technikum możliwość kontynuowania nauki i zdobywania wiedzy w szkole policealnej.

Zespół Szkół Zawodowych w Bobowej ogłosił nabór na rok szkolny 2013/2014 do dwuletniej szkoły policealnej. Do szkoły może przyjść każdy, kto ukończył szkołę średnia, nawet osoby bez matury! A co najważniejsze, zupełnie bezpłatnie!
W tegorocznej ofercie kształcenia do wyboru są dwa kierunki o specjalnościach:

– technik administracji,

– technik bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nauka odbywa się w godzinach popołudniowych, trzy razy w tygodniu. Godziny zajęć dostosowywane są do potrzeb uczniów. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej szkoły, lub w sekretariacie od poniedziałku do piątku, w godz. 8: 00 do 15: 00.

Składanie potrzebnych dokumentów potrwa do 20 sierpnia 2013r.

zsz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy