Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Poszukiwany sprawca wypadku!

Autor: Damian Nowak
Wczoraj około godziny 18.15 na drodze wojewódzkiej nr 977 w okolicach Małastowa przy serpentynach, kierujący małym, czerwonym samochodem uderzył w jadący z naprzeciwka pojazd po czym zbiegł z miejsca zdarzenia.

Sprawca wypadku z dużą prędkością wypadł z zakrętu uderzając i wyjechał na przeciwległy pas drogi. Próba „ucieczki” przed nim w stronę rowu nie udała się i samochody zderzyły się bokami. Na drodze pozostały fragmenty karoserii i rozbite lusterko sprawcy, natomiast na samochodzie poszkodowanych został także lakier “pirata drogowego”. Ponieważ bandyta bardzo szybko zniknął za kolejnym zakrętem, jedne co zapamiętali świadkowie to kształt samochodu który mógłby pasować do starszej wersji np. opla corsy bądź też renault clio lub innych podobnych gabarytowo aut. Pojazd sprawcy miał najprawdopodobniej czarne tablice rejestracyjne.

Zgodnie z sugestią policjantów apelujemy do właścicieli zakładów blacharskich, szrotów bądź sklepów motoryzacyjnych o zapisanie numerów rejestracyjnych samochodów osób poszukujących uszkodzonych części: błotnik, drzwi, lusterko od strony kierowcy.

Białą hondą, w którą uderzył uciekinier podróżowali nasi koledzy z portalu Halogorlice.pl, dlatego tym bardziej prosimy o pomoc wszystkich, którzy mogą kojarzyć opisywany pojazd. Wystarczy skontaktować się z redakcją HaloGorlice bądź też policją, korzystając z telefonu alarmowego (997 lub 112). Informator będzie miał zachowaną anonimowość.

źródło i fot.: halogorlice.pl

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy