Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Projekt S – co, gdzie, kiedy?

Autor: Mateusz Książkiewicz
Przeglądając facebook'a natrafiliśmy na prawdziwą perełkę - wydarzenie PROJEKT S vol.2, jak się okazuje jest to impreza inspirowana amerykańskim filmem o podobnej nazwie Projekt X. Mamy o tyle szczęście, że odbędzie się ona w niedalekim sąsiedztwie.

Impreza na którą może przyjść każdy, odbędzie się 27 lipca czyli już w najbliższą sobotę w Szymbarku na tak zwanej “Wiklinie” (pod artykułem jest mapka jak dojechać). Zeszłoroczna edycja cieszyła się bardzo dużą popularnością, a co najciekawsze pojawiły się na niej osoby z całej Polski a nawet Europy. Według informacji na facebooku impreza nie ma organizatorów.

Na oficjalnej stronie wydarzenia (link tutaj) czytamy:

Klikając “wezmę udział” przybijasz z nami piątkę, mówiąc, że prawdopodobnie pojawisz się tego samego dnia w tym samym miejscu i o tej samej porze. Nie ma organizatorów – KAŻDY ORGANIZUJE SIĘ SAM i sam bierze za siebie odpowiedzialność. Najważniejszym o czym nie możemy zapomnieć jest dobry nastrój i pozytywne nastawienie do wszystkiego i wszystkich wokół. Oczywiście nie możemy zapomnieć o tym żeby zostawić za sobą PORZĄDEK !!!! 

Projekt S jest niewątpliwie ciekawą inicjatywą, na której można potańczyć, pobawić się ze znajomymi czy porozmawiać przy ognisku. Przykry jest jedynie nasuwający się sam wniosek, że młodzież w powiecie gorlickim musi organizować się sama z powodu braku alternatyw na spędzenie wolnego czasu. Z informacji do jakich dotarliśmy pierwsza edycja, jaka odbyła się rok temu skończyła się bez żadnych incydentów. Wszyscy w pozytywnej atmosferze bawili się do białego rana. Być może kolejna już odsłona PROJEKTU S będzie inspiracją dla władz oraz ośrodków kultury do tego by zorganizować podobne wydarzenie.

Trzymamy kciuki za pozytywny wydźwięk tej akcji! Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1375383459349934/

 

mapa_dojazdu_projekts

Znalezione w sieci zdjęcia z pierwszej edycji projektu S.

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy