Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Odwiedź wakacyjne kino letnie!

Autor: Łukasz Augustyn
Gorlickie Centrum Kultury – Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach serdecznie zapraszają na WAKACYJNE KINO LETNIE. Już 5 lipca (piątek) o godz. 21:00 odbędzie się pierwsza odsłona na dziedzińcu ratusza przed wejściem do Domu Polsko-Słowackiego.

Wszystkich chętnych zapraszamy na projekcję filmu „2 dni w Nowym Jorku”. Z pewnością będzie można się pośmiać. Wstęp do „kina ”jest darmowy. Można ze sobą wziąć karimaty, rozkładane krzesełka lub leżak.

„Owacyjnie przyjęta na festiwalu w Sundance kontynuacja “Dwóch dni w Paryżu”, porównywanych przez krytykę z najlepszymi komediami Woody’ego Allena. Po rozstaniu z Jackiem, Marion (Julie Delpy) przenosi się do Nowego Jorku, gdzie, przygotowując wystawę swoich fotografii, poznaje słynnego prezentera radiowego Mingusa (Chris Rock). Wszystko zdaje się ich dzielić, ale to właśnie w ramionach obdarzonego wyjątkowo ciętym dowcipem gwiazdora eteru ponętna Francuzka znajdzie pocieszenie po miłosnym zawodzie. Ich sielankę zakłóci nagła wizyta ekscentrycznego ojca Marion (ojciec reżyserki Albert Delpy)  i jej wiecznie niezaspokojonej seksualnie siostry. W dodatku, gdy pracami utalentowanej artystki zainteresuje się bogaty playboy (Vincent Gallo), nowojorski romans barwnej pary zamieni się w prawdziwą lawinę kulturowych i  miłosnych nieporozumień.” – filmweb.pl

W przypadku, gdy pogoda nie będzie dopisywać, projekcja odbędzie się w Sali konferencyjnej Domu Polsko-Słowackiego.

REGULAMIN WAKACYJNEGO KINA PLENEROWEGO
1.Organizatorem  Wakacyjnego Kina Plenerowego jest Gorlickie Centrum Kultury – Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča.
2. Projekcja filmu odbędzie się dniu 6 lipca 2012 r. o godzinie 21:30.
3. Projekcja odbędzie się w miejscu: dziedziniec Ratusza, Rynek 1.
4. Organizator nie pobiera opłat za oglądanie filmów.
5. Osoby niepełnoletnie uczestniczą w projekcji na odpowiedzialność rodziców  lub opiekunów prawnych.
6. Organizator nie kontroluje wieku widzów.
7. Podczas projekcji obowiązuje:
a) kulturalne zachowanie
b) zakaz palenia papierosów
c) zakaz wnoszenia i picia alkoholu.
8. Organizator decyduje o ilości osób uczestniczących w projekcji.
9. Każdy, kto zdecyduje się na udział w projekcji zobowiązuje się  do bezwzględnego przestrzegania niniejszego regulaminu, w przeciwnym razie zostanie wyproszony z miejsca odbywania się projekcji filmu.
10. Uczestnik może przynieść bezpieczne siedzisko (krzesło, karimatę, materac dmuchany, leżak).

mKino letnie 1

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy