Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Znamy gwiazdę pikniku w Jeżowie (aktualizacja)

Autor: Mateusz Książkiewicz
Nieoficjalne wieści krążą już od dobrych kilkunastu dni. Była mowa o różnych artystach, jednak to CZARNO-CZARNI będą gwiazdą wieczoru tegorocznej edycji pikniku w Jeżowie - 14 lipca 2013 roku. Specjalnie dla naszego portalu bobowa24.pl zespół udzielił krótkiego wywiadu.

Tak to prawda że w Jeżowie wystąpią Czarno-Czarni – potwierdza burmistrz Bobowej Wacław Ligęza. Przed występem gwiazdy wieczoru pojawią się także na scenie Lipniczanie, z muzyką folklorystyczną. Nie zabraknie również wioski rycerskiej, w której zostaną zorganizowane pokazy.

Dzięki uprzejmości menadżerki Czarno-Czarnych, Katarzyny Wyder, zdobyliśmy wypowiedź członków zespołu dotyczącą imprezy w Jeżowie:

– To wielka przyjemność występować w tej części Polski – mówią Czarno-Czarni. Zwykle koncertujemy w centralnej i północnej części kraju. Zaproszenia z południa są zatem mile przyjmowane zwłaszcza że mamy wiele wspomnień z tą częścią kraju. Na koncercie w Jeżowie na pewno nie zabraknie naszych największych przebojów: Nogi, Trąbo-twist i Daleko od noszy. W planach mamy także utwory z płyty Sułtani Swingu: Kasztany, Augustowskie noce oraz wiele tanecznych kawałków. Do zobaczenia w Bobowej-Jeżowie – kończą radośnie.
My tymczasem zapraszamy do posłuchania najnowszej płyty Czarno-Czarnych pt. “Nudny Świat”.

 

Jaka to melodia Zespol Czarno czarniJarek Janiszewski
Więcej utworów i informacji o zespole na oficjalnej stronie internetowej ( link tutaj )
fot. Jakub Boski / Sound Journey
mplakat_piknik

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy