Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Internet, światłowód - Gorlice, Bobowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Zrób REConesans !

Autor: Łukasz Augustyn
„Zrób REConesans” to konkurs internetowy dla wszystkich, którzy mają pomysł i trochę wolnego czasu. Głównym zadaniem konkursowym jest stworzenie filmu promującego Europejski Program "Infrastruktura i Środowisko".

Stworzone przez siebie nagrania konkursowe można nadsyłać już od 12 lipca 2013 br. W konkursie nie liczy się sprzęt ale pomysł, dlatego filmować można telefonem komórkowym czy innym rejestratorem obrazu i dźwięku. Konkurs skierowany jest do osób w wieku 18-29 lat, które mają zmysł reżyserski i chciałyby pochwalić się projektem zrealizowanym w swojej okolicy przy wsparciu środków unijnych z Programu Infrastruktura i Środowisko.

Krótki film należy zamieścić na konkursowej stronie internetowej w terminie do 10 sierpnia 2013 roku. Są dwie kategorie konkursowe, filmy:
– nakręcone telefonem komórkowym lub aparatem fotograficznym (z montażem),
– nakręcone kamerą przenośną typu handy-cam (z montażem).

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a wśród nich: kamery HD, tablety oraz specjalistyczny sprzęt fotograficzny. Więcej informacji o warunkach uczestnictwa w konkursie znajduje się na stronie internetowej „Zrób REConesans”. Zapraszamy do udziału w konkursie!

 

Zrob REConesans_FIN

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy