KS Bobowa rozpoczyna dobrze sezon

Autor: Damian Nowak
Dziś Klub Sportowy Bobowa rozpoczął przygodę z A Klasą w sezonie 2013/2014. Piłkarze na mecz pojechali dobrze przygotowaniu co zapewniło im pewne zwycięstwo. Nasza drużyna zwyciężyła z "Ogień" Sękowa" wynikiem 3:1.

Bobowscy piłkarze pierwsze spotkanie w sezonie rozpoczęli bardzo pewnie. Już w 10 minucie nasz zawodnik miał pierwszą stuprocentową szansę do zdobycia prowadzenia. 9 minut później Sebastian Pawlak pokonał bramkarza gospodarzy dając prowadzenie drużynie.

Gra w dalszej części pierwszej połowy przebiegała spokojnie, aż do 44 minucie kiedy to jeden z obrońców gospodarzy w polu karnym faulował Piotra Święsa. Podyktowaną jedenastkę bez problemu wykorzystał strzelec pierwszego gola, Sebastian Pawlak powiększając wynik do 2:0.

Po przerwie grę nadal kontrolowali piłkarze KS Bobowa stwarzając sobie kolejne szanse do powiększenia wyniku. W 71 minucie gospodarze zdobyli swojego jedynego gola. Końcowy wynik ustalony został w 93 minucie kiedy to Maksymilian Obrzut umieścił po raz trzeci piłkę w siatce gości.

KS Bobowa 3 – 1 (2 – 0) “Ogień” Sękowa

Bramki: Sebastian Pawlak (2x), Maksymilian Obrzut.
Kartki: Magiera Marek (żółta), Zieliński Mateusz (żółta)