Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Ostatnie miejsca czekają – zapisz się już dziś!

Autor: Łukasz Augustyn
Wakacje powoli i nie ubłagalnie zbliżają się końcowi. Dla jednych były czasem upragnionego wolnego, dla innych był to czas pracy, a jeszcze innej grupy jest to czas wyszukiwania dalszej drogi kształcenia w postaci studiów, czy szkół policealnych.

Czas rekrutacji na uczelnie powoli zostaje zamknięty. Wielu tegorocznych maturzystów prowadziło bardzo rozległe poszukiwania swojego miejsca dalszego zdobywania wiedzy. Co mają jednak zrobić ci, którym rekrutacja poszła nie tak i nie dostali się na żadne studia lub po prostu nie interesuje ich edukacja z dala od domu?  Istnieje rozwiązanie jakim może być szkoła policealna przy Zespole Szkół Zawodowych.

ZSZ w Bobowej ogłosił nabór na rok szkolny 2013/2014 do dwuletniej szkoły policealnej. Do szkoły może przyjść każdy, kto ukończył szkołę średnia, nawet osoby bez matury! A co najważniejsze, zupełnie bezpłatnie! Po przeprowadzeniu głównej rekrutacji zostały jeszcze wolne miejsca na kierunku:

– technik bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nauka odbywa się w godzinach popołudniowych, trzy razy w tygodniu. Godziny zajęć dostosowywane są do potrzeb uczniów. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej szkoły, lub w sekretariacie od poniedziałku do piątku, w godz. 8: 00 do 15: 00.

Więcej informacji o studiach policealnych w sekretariacie szkoły lub pod nr. tel  (18) 35 14 031

zsz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy