Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

Wygrana z LKS “Nafta” Kryg

Autor: Damian Nowak
Trzecia kolejka dla piłkarzy KS Bobowa podobnie jak dwie poprzednie zakończyła się zwycięstwem. We wczorajszym spotkaniu bobowska drużyna zmierzyła się na wyjeździe z LKS "Nafta" Kryg i wygrała potyczkę wynikiem 2:1.

KS Bobowa rozpoczęła spotkanie bardzo dobrze. Już w 2 minucie po dośrodkowaniu Damiana Świątańskiego z rzutu rożnego Sebastian Pawlak otworzył wynik spotkania. 16 minut później gospodarzom jednak udało się wyrównać. Po faulu w polu karnym LKS “Nafta” Kryg wykorzystała podyktowany karny doprowadzając do remisu.

Końcowy wynik spotkania w 60 minucie ustanowił Damian Świątański umieszczając futbolówkę w samym okienku bramki gospodarzy. Zaraz po zdobyciu gola jeden z zawodników złożył protest za co został wyrzucony przez sędziów z placu gry, przez co drużyna z Krygu grała w dziesiątkę.

LKS “Nafta” Kryg 1 – 2 (1 – 1) KS Bobowa

Bramki: Sebastian Pawlak, Damian Świątański.
Kartki: Żabiński Daniel (żółta), Magiera Dariusz (żółta).
Zmiany: 60′ Święs Robert → Żabiński Daniel, 78′ Magiera Marek → Martuszewski Mariusz, 84′ Obrzut Maksymilian → Zieliński Mateusz, 86′ Pawlak Sebastian → Wojna Mateusz.